wtorek, 11 lutego 2014

wszystko na pomarańczowo Go Jastrzębski!!!

Wiadomość dnia Jastrzębski Węgiel pokonuje Sovie i awansuje do Final Four.
Nie mam ostatnio czasu żeby stworzyć notkę. Dobra kolejna wymówka. Czas zawsze by się znalazł. Po prostu mi się nie chce. Przyznaję się że do słabości :)Nie miałam okazji wstawić zdjęć z meczu Trefl - Resovia, który odbył się półtora tygodnia temu. Tyle czasu już minęło. Nie potrafię napisać zbytnio o spotkaniu które było tak dawno temu i nie wywarło na mnie aż takiego wrażenia. (1,5 tyg to dla mnie masa czasu, tyle się już zdążyło zdarzyć)Nie jestem wrogo nastawiona do Sovii!!! Po prostu chcę aby w tym sezonie Skra dostała ten tytuł.  No i stanowczo popieram JW z Michałami w roli głównej :)W weekend coś mnie podkusiło i ściągnęłam sobie na komórkę aplikacje ENDOMONDO. Z okazji wczorajszego słońca poszłam biegać. W końcu trzeba przetestować, a pogoda tylko zachęcała do tego. Rezultatem byłam podłamana ale i tez zmotywowana. W wakacje dystans 4 km to nie był żaden problem.  A teraz... Moje dzisiejsze zakwasy mówią wszystko za siebie. Kolejny raz czuję wszystkie mięśnie nóg.Od piątku wszyscy żyją Olimpiadą. Po sukcesie K. Stocha to nic dziwnego, ale ile można?!?
Bardzo się cieszyłam i kibicowałam polskim skoczkom ze wszystkich sił, ale mijają już dwa dni a przecież życie biegnie dalej. Przed chłopakami jeszcze dwa starty. Dajmy im odpocząć.  Czuję że zaskoczą nas jeszcze nie raz.
Rok temu wysłałam do K. prośbę o autograf (pamiętam otrzymałam go 1 lutego 2013) a jakiś czas później został mistrzem świata.
W tym roku napisałam po autografy jeszcze 3 innych skoczków. Dostałam je (28 stycznia) a teraz Kamil jest Mistrzem Olimpijskim.
I nadal nie mam kartki z jego autografem i największym osiągnięciem sportowym. :) Zaczęłam ostatnio uważać na polskim. Faktycznie ma coś ciekawego do przekazania.
Ludzie szukają drugiej osoby, żeby poczuć się spełnionym i szczęśliwym. Ale nigdy druga osoba nie zmieni Twojego świata, bo zmienić go możesz tyko i wyłącznie Ty. A związek z osobą nieszczęśliwą nigdy nie będzie szczęśliwy. "Z nieszczęśliwą osobą nigdy nie będziesz szczęśliwy" jak dobrze pamiętam ten cytat, a w zasadzie to nie do końca cytat.  Ale czy to nie jest prawda? Szukasz pomocy u innych zamiast zacząć od siebie. Podobno rozmowa wnosząca największe zwiany w życiu to rozmowa z samym sobą. Przecież nie można wymagać od kogoś czegoś czego się nie wymaga od siebie.Kalendarz najlepszy przyjaciel roztrzepanego człowieka, do momentu aż się nie zapodzieje w stercie innych rzeczy. Ostatnie dni to istne szaleństwo. W piątek dostałam bransoletkę, którą zdążyłam zgubić już 2 razy, na szczęście w porę się zorientowałam. :) Niedługo zgubie gdzieś głowę i nawet tego nie zauważę :)


2 komentarze:

  1. Haha, fiszka z napisem "jeszcze" - genialne :D

    OdpowiedzUsuń
  2. brawo dla Jastrzębia :) jej, od dawna nie śledzę siatkówki, aż mi głupio.. zatrzymałam się w epoce, jak Kuba Jarosz był w Skrze :D

    OdpowiedzUsuń