czwartek, 23 sierpnia 2012

ITALIA wciąż w mojej głowie

W mojej głowie wciąż mysl o Włoszech. Zakochałam się w nich jeszcze bardziej. Najbardziej moje serce podbiła miejscowosć Anzio i właściciel naszego hotelu, który pewnego wieczoru zrobił nam dyskoteke. Wiem brzmi głupio, ale naprawde było rewelacyjnie. Wyciągnął swoją gitare alektryczną, mikrofon i lapcia. Jakiś niespełn iony artysta z niego, gdyż grał i śpiewał bosssssko. Chyba nie mósze dopowiadać, że same włoskie znane przeboje (w szoku byłam że znam tyle włoskich piosenek).

zachód słońca na plaży w Anzio...

Poznałam tyle wspaniałych osób. Mimo, ze każdna z nas była doslownie z innej bajki. Każda pochodzi z innego środowiska, ma różne zainteresowania, nawet muzyki słuchałysmy zupelnie innej. Jednak dogadywałysmy się doskonale. Ciągle siedziałyśmy w 7 dziewczyn w dwuosobowym pokoiku bez klimatyzacji, gdzie było strasznie duszno i ściany prawie się pociły.

nasza wspólna fota z Gardalandu (parku rozrywki)
 
Słucham właśnie w radiowej trójce  koncertu na zywo z festiwalu w katowicach. Strasznie podoba mi się ta muzyka. Mimo, ze na codzien nie slucham takich ambitnych dźwieków, te całkowicie do mnie przemawiają. Nie wiem co dokładnie sie ze mna stało, że złapała mnie taka faza na polskie radio (trójke). Poważne zaurodzenie przezyłam gdy w lipcu puścili słuchowisko o ataku kosmitów.
 
my z Wezuwiuszem...
 
Dobra lece, gdyż wyporzyłam książke B. Pawlikowskiej  "W dżungli niepewności"  :D
 
 

5 komentarzy:

 1. Ja chyba odwiedzę Włochy w tym roku szkolnym <3

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne fotki ^^
  zapraszam do mnie: http://other-street.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, Włochy z pewnością są na liście moich wakacyjnych planów na przyszłość. :) Dziękuję ślicznie. Zgadzam się z Tb w stu procentach, Praga to jedna z piękniejszych stolic. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne zdjęcia aż chce się tam byc :) pozdrawiam serdecznie http://malaczarnablogg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń