niedziela, 5 lipca 2015

Słońce, upał, lato, wakacje i już spalone ramiona

Muszę się pochwalić. Przeżyłam moje dwie pierwsze nocki w pracy. Ja osoba musząca spać te 8 godzin dziennie od 23 do 7 :) Wcale nie było tak źle, a czas zleciał mi bardzo szybko. Dzisiaj też mieliśmy iść na 21 do pracy, ale zadzwonił telefon (Dawno żaden telefon nie sprawił mi tyle radości) z informacją, że jednak zmiana grafiku i zamiast dzisiaj na nockę idziemy jutro rano :)
No to zapowiada się upojny wieczór nad morzem z moim Ukochanym i z Leszkiem :)


Rano (po 13) kiedy to wstaliśmy padło pytanie: Co to robimy przed pracą? Jako że nie mieliśmy z kim iść nad morze, bo wszyscy albo wyjechali albo po prostu pracowali. Postanowiliśmy pojechać rowerami i popstrykać zdjęcia surferom :)  Tyle jeździmy tymi rowerami, że wrócę z takimi łydkami jakbym co najmniej Giro d'Italia przejechała :)


Sama nigdy nie miałam jakieś ogromnej ochoty spróbować. Sporty wodne są nie dla mnie. Ale popatrzeć i popodziwiać zawsze można. Podziwiam ludzi szarpiących sie z tym żaglem, schylającym się po niego i podnoszenie go.Do nas do pracy z powodu braku osób chętnych do pracy przyjechali Ukraińcy. Brakuje osób do pracy...Wiadomo nie jest to praca za bóg wie jakie pieniądze, ale chyba jednak mieć jakąkolwiek prace, niż żadną.I na koniec zdjęcie szalejących na skuterach wodnych :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz