sobota, 9 listopada 2013

sobotni szczypiorniak

W końcu wyciągnęłam ojca na mecz, żeby przetestować obiektyw. Ojciec miał z kim iść, a ja miałam okazje do focenia.
Zdjęcia robiłam obiektywem 55-300. Szału nie ma, ale część osób mnie nastraszyła że nie nadaje się do hal sportowych. Zdjęć kompletnie nie obrabiałam, bo ostatnio całkowicie mnie do tego nie ciągnie.

O meczu nie jestem w stanie nic napisać. Kompletnie się na tym nie znam, a za damskimi sportami raczej n ie przepadam. najważniejsze że tczewski zespół wygrał 24-22.
Czuję mały niedosyt, gdyż nie zdążyłam obejrzeć meczu Skra - Sovia do końca, gdyż musiałam wychodzić na ręczną. 3.5 seta było pokazem rewelacyjnej gry, której tak dawno nie oglądałam. Zazdroszczę kibicom, którzy byli światkami tego na hali.


Tak dawno nie robiłam zdjęć. Coraz częściej przyłapuję się na tym, że nie wyciągam aparatu bo tak jakoś mi wstyd. Nie wiem jak to opisać. Po prostu wstydzę się nawet nie wiem czego, ale tak jest. Nie mam tej pewności, którą powinien mieć fotograf. na drugiej połowie już go wyciągnęłam i nawet wkręciłam dłuższy obiektyw. bardzo dobrze że się zdecydowałam.


Jak zawsze oberwałam piłką, to już chyba jakaś tradycja. Na siatkarskiej rozgrzewce  mikasa leci wprost na mnie kiedy robię zdjęcia, ale jak już rzucają w publiczność piłki czy koszulki to nigdy do mnie.
Az tu dzisiaj, kiedy z całych sił nie chciałam zostać wylosowana przez rzucenie do mnie piłki, sama wpadła mi w rękę i musiałam brać udział w "konkursie". Okazało się że było nas 5 nieszczęśników i rzucaliśmy karniaki bramkarce. Jako że się nade mną zlitowała i nad jeszcze jedną dziewczyną dostałyśmy w nagrodę: wejściówkę dla dwóch osób na jakieś przedstawienie do domu kultury.


Jutro zapowiada się ciekawy dzionek. Umówiłam się z P. Lekcji na poniedziałek nie trzeba odrabiać i jeszcze w planach jest kino.
Jedno czego żałuję, że jeszcze nie powiesiłam ramek na ścianie i szybko na to się nie zapowiada, bo tata czasu nie ma, a sama za wiertarkę się nie zabiorę.

1 komentarz:

  1. Świetny blog, fajne zdjęcia :)
    zapraszam na mojego bloga, dopiero zaczynam ale komentarze mile widziane ^^
    mylife-mydream-me.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń