niedziela, 8 września 2013

znów weekend minął w zabójczym tempie

Po długiej pocztowej przerwie w końcu nadszedł. Oto moja piątkowa niespodzianka prostu ze Sri Lanki. Chociaż nie tak prosto było jej dotrzeć, skoro szła miesiąc i trafiła do mnie z rozwaloną kopertą. Na szczęcie dodarła chyba z całą zawartością :)

a w środku: list, pocztówka, kalendarzyk,  naklejki no i piękna niepowtarzalna koperta.
 

Miałam napisać post w piątek, ale mecz Polska-Czarnogóra rozbił mnie kompletnie. Nie chce do tego wracać. Przyłapałam się ostatnio na fakcie, że utożsamiam się z polskimi reprezentacjami. Nie mówię, że "oni" tylko że "my" dostaliśmy łupnia. Za bardzo się wczuwam i
Też tak macie?

 
 
 Pierwszy raz od dawna pojechałam gdzieś rodzinnie spędzić niedziele. Jak zawsze była kłótnia na początku i wielka afera, ale w końcu nauczyłam się cierpliwości :)
Doszłam do wniosku, że mimo wszystkich konsekwencji chce zdać genialnie maturę i jechać do Wrocławia na politechnikę. Brzmi to dość bardzo całkowicie abstrakcyjnie, gdyś to drugi koniec Polski. Czuję, że długo tak nie pociągnę przy takiej atmosferze w domu.

 

Padam na twarz. Tak aktywnie czasu na plaży chyba nigdy jeszcze nie spędziłam.
Paletki, siatka, paletki, siatka. W planach miałam jeszcze bieganie brzegiem morza, ale ludzi sporo a woda ZIELONA. To jest właśnie to czego nie cierpię w Bałtyku. Wodzie mam wiele do zarzucenia, ale ważne że mamy i morze i góry :) Idealne miejsce, idealna pogoda, idealna niedziela. Odpoczęłam jak nigdy. Morze dopiero przy takiej pogodzie pokazuje swój urok. W następny tak słoneczny weekend chętnie bym powtórzyła taki wyjazd.
A na domiar dobrego. T. zarządził pójście do "baru na rybkę" byłam niechętna aż do momentu gdzie zauważyłam telewizora a tam mecz siatkówki Polska-Rosja. Wyniku komentować nie będę, ale miałam szczęście, bo w domciu Polsatu Sport jeszcze nie mam, ale już wynegocjowałam z rodzicami i może w październiku nam podłączą :)

1 komentarz:

  1. Co do meczu i NASZEJ reprezentacji mam bardzo podobnie, za bardzo się wczuwam :)

    OdpowiedzUsuń