poniedziałek, 27 stycznia 2014

zaspany poniedziałek

Zaczęłam ogarniać dni tygodnia. Tylko dlatego, żeby jak najlepiej korzystać z dnia. Nie lubię marnować czasu. A dzisiejszy dzień za owocny nie był, a szkoda...

Losowanie Grup Mistrzostw Świata 2014
Co ta siatkówka ze mną robi...
Pieśń o małym rycerz, niby banalne i wszystkim znane, ale jednak to coś więcej niż tylko piosenka.
Nie wiem jaką moc maja hale siatkarskie, ale to co się tam dzieje na meczach reprezentacyjnych to jest MAGIA, nic innego tylko MAGIA.


Koniec z paskami. Kiedyś miałam pół szafy z paski, ale od czasu powstania tego zdjęcia koniec z nimi.  Nie, nie zauważyłam żebym jakoś specjalnie się roztyła ostatnio. Zdjęcie kłamie. Nie wyrażam zgody na taki obrót sprawy.
A6W czekam na cb :) wróżę nam wytrwałość :) nie poddamy się :)

Wstałam o 8 rano, z resztą jak co dzień w ferie. Preferuję wcześniejsze wstawanie, wtedy budzę się z myślą, że masę czasu na różne zajęcia. Od razu mam jakiś lepszy humor, szczególnie, że w domu panuje cisza i spokój gdy wszyscy jeszcze śpią. W wakacje to jest już moja tradycja. Pamiętam jak rano biegałam, albo sprzątałam pół mieszkania. Brakuje mi Słońca za oknem.

Miałam jechać dzisiaj do Gdańska, ale oczywiście trzy domowe leniwce się rozmyśliły i może jutro pojedziemy. Zostały mi jedynie zakupy w Tczewie i przejażdżka autkiem do marketu :) Chciałam kupić jakieś dobre musli, ale znalezienie paczki bez "syropu glukozowo-fruktozowego" graniczyło z cudem. Poddałam się. Czy w sklepie dostanie czegoś mało przetworzonego graniczy z cudem? Szukanie soku, który kiedykolwiek widziałam owoce odpuściłam sobie już dawno.3 komentarze:

 1. Ślicznie wyszłaś na zdjęciu, jest takie naturalne. Z soków polecam takie jedniodniowe z firmy Marwit. Są w małych, szklanych buteleczkach, najczęściej widzę je w jakiś marketach. Są robione z prawdziwych owoców i warzyw i naprawdę czuć to w smaku. Przed użyciem trzeba wstrząsnąć i po jednym dniu stania w temperaturze pokojowej zaczyna normalnie fermentować. Naprawdę warto spróbować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wpadną mi w oko to zawsze kupuję :) Choć ostatnio widziałam o,5 litra w plastikowej butelce.

   Usuń
 2. Widać kto robił zdjęcie :-D

  OdpowiedzUsuń