poniedziałek, 1 października 2012

tort :D

Dośc dużo osób pisze, że już październik i jesienna depresja. Ja tam osobiście lubię jesień i uważam, że to swietna pora na zdjęcia. Uwielbiam chodzić po parku międzu liśćmi i je kopać. Mam ochote w weekend pojechać nad morze lub do lasu. Jedyna rzecz jaka mi nie odpowiada to pogoda, która jest nieprzewidywalna. O ciepłe i słoneczne dni już jest krucho. Przynajmniej aż tak nie szkoda siedzieć w szkole.

w moim mieście kasztany już sie skończyły  :(

Musze się pochwalic jaki prezent dałysmy chłopakom z klasy z okazji ich wczorajszecho święta. Złozyłyśmy się na TORT czekoladowy. Napis nawiązuje do tego, jak się sami do siebie odnoszą. Kto by tam zrozumiał męską psychike. Skoro zwracają się do siebie "Chłopie" to niech im tak będzie :D


Dla najlepszych chłopów...

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Muzyki i Światowy Dzień Wegetarianizmu. Lubie takie święta. Wprawiają mnie w dobry nastrój i pokazuja, że każdy dzień jest inny. Zwracają uwage na jakieś problemy lub po prostu udowadniają nam różne rzeczy.
Czeka na mnie biologia i przygotowanie lekcji o narkotykach.
Trzymajcie za mnie kciuki jutro, żeby moja klasa mi nie zadawała pytań bo mi tym dowalą i dostane gorsza ocene jak nie odpowiem na ich głupkowate i wredne pytania.

2 komentarze: